Náš Team

 

Viktor Karlík - Koordinátor skupiny o.s.BAOBABY, realizuje slaměné domy a přírodní dětská hřiště, lektor kurzů o.s.BAOBABY, vyrábí a dodává slaměné balíky, hlavní pořadatel BAOBABYFESTU a KONFERENCE - STAVBY Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ.

tel. 605 371 737

 

Daniel Grmela - Pracuje jako projektant se zaměřením na nízkoenergetické domy z přírodních materiálů. Pracuje se slámou a hlínou.  

www.slamak.info/

 

  

Ludmila Temelová - Navrhuje a tvoří interiéry, přírodní dětská hřiště, obytné a rekreační objekty z přírodních a recyklovaných materiálů. Vytváří weby, pozvánky, plakáty... Pořádá výtvarná setkání ve veřejném prostoru.

www.facebook.com/Salon-de-Mobile-1412362859091393/?ref=bookmarks

tel. 737005710

 

Marek Soporsky - Navrhuje a realizuje přírodní zahrady, poskytuje ekozahradnické poradenství.

www.zdrave-zahrady.cz

 

Martin Hart - Poskytuje konzultace a vytváří návrhy interierů včetně realizace povrchů: hliněné omítky, omyvatelné cementové stěrky a masivní dřevěné podlahy.

tel. 777230186

 

Radek Křivánek alias Pekař - Lektor kurzů o.s.BAOBABY. Badatel celoživotní ve směrech všelijakých. Specializace v obchodech: kváskový chléb nejen pečený, zenhudbismus, krajina a odkazy zapomenutých předků. Provozovatel bezobalového Opobchodu

www.panpekar.czwww.panpekar.czwww.panpekar.czwww.panpekar.cz 

 

Stano Vaněk - Architektonické studie se zaměřením na slaměné domy. Projektové dokumentace pro stavební povolení a zhotovení staveb v Česku i na Slovensku. Disertační práce na téma Hliněné stavby jako řešení otázky sociálního bydlení.

stan.vanek@gmail.com

tel: +421 907 692 592

 

Zuzana Králová - Obnova a rekonstrukce lidových staveb s využitím prírodních materálů. Architektonické studie se zaměřením na slaměné a hliněné stavby. Projektová dokumentace pro stavební povolení na Slovensku.

E-mail: zuuuuuuuuuuu@gmail.com

 

Sanko Sejk - Architektonické studie se zaměřením na slaměné a hliněné stavby. Projektové dokumentace pro stavební povolení v ČR.

E-mail: sankosejk@gmail.com

 

Dita Měkotová - Architektonické studie se zaměřením na slaměné a hliněné stavby. Projektové dokumentace pro stavební povolení v ČR.

E-mail:dita.mekotova@gmail.com

Jindra Sláma - Tesař se zaměřením na stavby ze slaměných balíků s využitím dalších přírodních materiálů. Dlouhodobě a systematicky sleduje vývoj slaměného stavitelství ve světě, experimentuje a realizuje "zdravé domy" nejrůznějšími slaměnými stavebními technikami. 

www.tesar-slama.cz/

 

Janek Jiříček - Dokumentarista. Práce s kamerou. Kompletní videozpracování - zvuk, střih, titulky, efekty.

E-mail:mail@janekjiricek.cz 

 

 

Aktuálně

  • 02.06.2023 11:37

    Baobabyfest 2023

    Letošní Baobabyfest proběhne 22.7.2023 ( sobota ) BAOBABYFEST je festivalem přírodního stavitelství a dobré muziky! Pro lidi mladé a stále mladé ! Probíhá v obci Hostišová ( u Zlína ) v přírodním areálu Strážná, kde duchovně sídlí a tvoří BAOBABY, stojí tu...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Viktor Karlík
Hostišová 102
763 01 Zlín

tel. +420 605 371 737

Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru:

© 2008 - 2016 Všechna práva vyhrazena o.s. Baobaby